Call
MenuMENU

×

Výrobky a služby

PRODEJ HROMOSVODŮ


Výrobou hromosvodů se zábýváme od roku 1992. Nabízíme všechny součásti hromosvodů včetně uzemnění v zinkovém provedení (ocel s povrchovou úpravou - žárový zinek), měděném, hliníkovém a nerezovém provedení.

 

PRODEJ HROMOSVODŮ

2729.jpg

2728.jpg

SVAŘOVANÉ KONSTRUKCE


Díky rozsáhlému strojovému vybavení a spolehlivému dodavatelskému řetězci vyrábíme jednoduché i složité konstrukce. Jsme velmi přísní v dodržování striktních výrobních tolerancí. 

 

SVAŘOVANÉ KONSTRUKCE


KONSTRUKCE


Dodáváme přesné měřící jednoučelové systémy vlastní konstrukce, které jsou vybaveny složitou řídíci elektronikou, mechanikou a hydraulikou. Zejména se zabýváme přesným měřením a vyhodnocováním shody OEM dílů s CAD výkresy u dodavatelů nebo přímo v automobilkách.

 

KONSTRUKCE

3-zarizeni.jpg

2731.jpg

PŘESNÁ VÝROBA


Pomocí upínacích systému naší konstrukce se kontroluje calá řada dílu. Výrobní tolerance v automobilovém průmyslu jsou věc, se kterou máme zkušenost již přes 20 let. Vlastníme celou řadu patentů, máme stabilní a velmi kreativní vývojový tým i vlastní výrobní kapacity.

 

PŘESNÁ VÝROBA


UPÍNACÍ SYSTÉMY SETFIX


Stavebnicový systém určený k výstavbě opěrných a fixačních míst pro stabilní ukládání měřených objektů v  měřicím prostoru tří-souřadnicových měřicích strojů nebo na příměrné desce pro konvenční měření, eventuálně i při jiných obdobných aplikacích. 

 

UPÍNACÍ SYSTÉMY SETFIX

upinaci-systemy-setfix-min.jpg

kalibrujeme-pristroje-s-presnosti-na-0-01-mm.jpg

KALIBRACE MĚŘÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ


Z důvodu výroby měřících zařízení je pro nás samozřejmostí mít vysoce přesné kalibrační pracoviště. To můžete využít i vy.  Změříme vámi dodané díly podle výkresové dokumentace, i dle CAD,  také nastavíme sestavy dle CAD a to včetně automatické kontroly při opakovaných měřeních.

 

KALIBRACE MĚŘÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ


MĚŘENÍ PŘESNÝCH DÍLŮ


Stále více firem z důvodu složitých dodavatelských řetezců nás poptává s potřebou prověřit jednotlivé vyráběné díly nebo jejich malé série. Přesné protokolární přeměření může zabránit řadě nepříjemných sporů s odběrateli. Pokud nemáte kapacitu na vlastní měřící středisko, můžeme měřit za vás.

 

MĚŘENÍ PŘESNÝCH DÍLŮ

mereni-presnych-dilu.jpg