Call
MenuMENU

×

Upínací systémy setfix

První popis řešení

Stavebnicový systém určený k výstavbě opěrných a fixačních míst pro stabilní ukládání měřených objektů v  měřicím prostoru tří-souřadnicových měřicích strojů nebo na příměrné desce pro konvenční měření, eventuálně i při jiných obdobných aplikacích. 


Naše přednosti

VELICE FLEXIBILNÍ

VÝZNAMNÉ ÚSPORY

PRECIZNÍ A OVĚŘENÉ

 

využití v automotive i jinde

kde je třeba 3D měření

Napište nám


Flexibilní 3D měření

TO JE SETFIX


Vyvinuli jsme vlastní patentovanou stavebnici SETFIX, která řeší nespočet situací vyžadujících 3D měření a možnosti flexibilně jej měnit. Jednotlivé díly lze kombinovat a dokupovat zvlášť. Úspořte náklady a zvyšte svou flexibilitu.

Každý všední den 8:00 - 15:00

+420 417 532 169

 

NAPIŠTE NÁM

29.jpg

Pomocí stavebnice SETFIX je možno opakovaně upínat součásti v definované poloze. Problematiku a požadavky pro upnutí součástí jsme schopni po vzájemné konzultaci vyřešit a předložit návrh konstrukce přípravku. Získáte sestavu přímo odpovídající Vašim požadavkům.

Popis: 
Základním stavebnicovým prvkem jsou konstrukční Al tažené profily 40 mm pro basic a 20 mm pro ultralight s drážkami, se jmenovitým rozměrem 8 mm resp. 5 mm, dále soubor různých spojovacích kamenů (pro spojování prvků kolmo, mimoběžně nebo podélně), různých nastavovacích, podpěrných a upevňovacích dílů apod. Spoje jsou tvořeny šrouby rozměrů M5 a M8.

Výhody: 
U tohoto stavebnicového systému, oproti jiným používaným fixačním systémům, není vzájemná poloha dílů vázána roztečemi montážních otvorů. Systém SETFIX umožňuje stabilní polohování pro ploché i rotační díly - uložené mezi nástavné hroty nebo do prismatických drážek a díly s prostorově obecnými tvary.Mimo standardní fixační sestavy je možno vytvořit hrotové zařízení s obecnou prostorovou polohou, polohovací sklopný stolek nebo jiná speciální měřicí zařízení. S ohledem na velkosériovou výrobu tažených Al profilů je tento upínací systém zajímavý nejen svoji variabilitou, ale i cenou.

Dodávka systému SETFIX:

Lze dodat jako rozebíratelný a polohovatelný upínací přípravek pro upnutí konkrétní součásti, nebo ve formě univerzální sady, která řeší běžné potřeby upínání pro metrologické účely. Balení je zajištěno dle dohody, dle množství a bohatosti prodávané sady.

Sady SETFIX mohou být v provedení basic i ultralight a jsou navrženy tak, aby splnily základní potřeby upínání.
Upínací sady dodáváme také v provedení dle přání zákazníka, kdy je možné si dle katalogu vybrat díly, které opravdu využije.S výběrem těchto dílů Vám ochotně poradí naši pracovníci.

Stavebnici předvedeme přímo ve vaší firmě a v případě zájmu Vás budeme informovat o dalších novinkách, které vyvíjíme. Navrhneme Vám řešení na základě Vašeho požadavku či vzorku. Nabízíme záruční i pozáruční servis. Sortiment stavebnice SETFIX je možné dodávat jednotlivě nebo na základě požadavků zákazníka, navrhnout konstrukci a zhotovit upínací přípravky podle 3D modelů na míru. Podle množství komponentů se poté odvíjí i cena upínacího systému.