Call
MenuMENU

×

Naše přednosti

Vznikli jsme v roce 1992, působíme v oblasti velmi přesné strojní výroby, výroby hromosvodů a specifických konstrukcí. Sídlíme na severu Čech, v Teplicích. Náš velmi stabilní dlouholetý tým zahrnuje více než 60 expertů z oblasti kovovýroby, konstrukce, mechatroniky a měřící techniky. Za více než 20 let jsme načerpali cenné zkušenosti, které využíváme u dalších projektů.

Našimi firemními hodnotami jsou:

 

PŘESNOST


Naší doménou jsou přesné měřící přístroje. Díky tomu je přesnost zakořeněna v naší firemní kultuře.

+    disponujeme systémem řízení kvality dle ISO,
+    naše firemní procesy jsou nastaveny tak, aby vylučovaly chyby či nepřesnosti
+    několikanásobný systém průběžných a výstupních kontrol
+    protokolovaní zkoušek v případě kalibrování měřících sestav jako samozřejmost

Přesnost se pak promítá i do ostatních oblastí naší činosti jako je výroba svařovaných konstrukcí, hromosvosdů a jiných výrobků přesné strojní výroby a kovovýroby.

 

FLEXIBILITA 


Snažíme se maximálně vyjít vstříc přáním našich zákazníků. Pokud se změní situace na trhu nebo potřeba ohledně způsobu měření, hned na toto reagujeme. Stejně tak jsme se zákazníky v úzkém kontaktu získané poznatky uplatňujeme při vývoji našich dalších výrobků a systémů.  Víme, že úspěch našich zákazníků je i našim úspěchem. Nebojíme se ambiciozních projektů se specifickými nároky na elektroniku, mechaniku a přesnost.

 

SPOLEHLIVOST

 

Víme, že na našich výrobcích zavisí mnoho lidí, velké finanční hodnoty a častokrát i zdraví.

+    materiály, které vstupují do našich výrobních procesů odebíráme pouze od prověřených dodavatelů
+    provádíme externí i interní zkoušky
+    při rozhodování úsporou vs robustností a trvanlivostí volíme vždy robustnost a trvanlivost.

I tím je zaručena spolehlivost našich systémů. Při plánování projektů pečlivě dbáme na dodržování smluvených termínů. To  zajištujeme tím, že v celém našem hodnotovém řetezci jsme eliminovali místa, kdy by mohlo dojít výpadkem našich kapacit nebo kapacit našich dodavatelů k ohrožení závazků, které jsme učinili.